Zasady Forum

1. Jeżeli nowy uczestnik forum od pierwszych swoich postów wykazuje, że nie przeczytał regulaminu, przeczytał go niedokładnie lub bez zrozumienia, bądź zrozumiał a mimo to nie stosuje się do niego, będzie miał natychmiast (bez ostrzeżenia) zablokowaną możliwość pisania na forum.
2. Forum umożliwia Użytkownikom zamieszczanie swojej opinii na określony temat oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.
3. Jeśli użytkownik nie stosuje się do regulaminu otrzymuje ostrzeżenie od Administratora/ Moderatora. Trzy takie ostrzeżenia sprawiają, że użytkownik zostaje usunięty
4. Zakaz umieszczania zdjęć powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, zboczenia, itp.).
5. Zakaz umieszczania tego samego postu na kilku Forach.
6. Tematy zdublowane (o tej samej tematyce) będą kasowane. 7. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
8. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości.
9. Moderatorzy czuwają nad przebiegiem dyskusji. Mają prawo usuwać wpisy sprzeczne z niniejszym regulaminem, a także przenosić wątki pomiędzy poszczególnymi częściami forum.
10. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
11. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa.
12. Użytkownik nie może używać takiego samego avatara jak Administrator lub Moderatorzy.
13. Ograniczyć używanie przekleństw i wulgaryzmów
14. Zakaz stawiania ultimatum Administratorowi pod groźbą blokady dostępu do Forum.
15. Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw. offtop).
16. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru.
17. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały.
18. Zabrania się użytkownikom używania w postach koloru zielonego i czerwonego. Są one zastrzeżone dla Moderatorów i Administratora.
19. Prywatne sprawy załatwiamy na PW.
20. Każdy korzystający z Forum zobowiązany jest do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu


Opracowała Marlene

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud.pun.pl przyczyny przerwania chemioterapi zaklad karny nowogard nazwy kosmitów z ben 10 obca potęga www.hogwartrpg.pun.pl